Naše třídy

Třída Čertíci

Děti ve věku 4 - 5 let. Třída věkově homogenní. Zde docházejí děti, které nastoupily do MŠ v předešlém školním roce.

Třída Skřítci

Děti ve věku 3 - 4 let. Třída věkově homogenní. Zde se sešly nové děti přijaté zápisem. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí.

Třída Vodníci

Vodníci

Detašovaná třída, která sídlí v budově obecní tělocvičny Šestajovice.

Děti  ve věku 3 - 5 let. Třída věkově heterogenní. Zde se sešly děti přijaté zápisem. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí.

Třída Dráčci

Třída heterogenní. Děti  ve věku 3 - 7 let. U předškoláků bude probíhat program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu). u dětí s OŠD se zaměřujeme na podporu a posílení oslabených oblastí.

Třída Kašpárci

Třída heterogenní. Děti  ve věku 4 -  6 let. Program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu).

Třída Rybičky

Rybičky

Detašovaná třída, která sídlí v nové budově ZŠ Šestajovice.

Třída předškolní + děti s odkladem školní docházky. Děti  ve věku 6 -  7 let. Individuální sledování dětí s OŠD (odklad školní docházky). Program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu).