Škola v přírodě v Hotelu Peklo

Termín: 10.6. - 15.6.2018

Předpokládané časy odjezdu a návratu: neděle 14.00, pátek 16.00

Cena:
     3 100Kč ( + 200Kč kapesné)

Hotel Peklo je rodinný hotel, který se nachází v malebných Jizerských horách  Josefově Dole. Peklo je hotelem pro děti. Je vybaven vnitřními hernami, spoustou interaktivních hraček a slanovodním bazénem. Venkovní prostory nabízejí několik dětských hříšť pro děti předškolního věku. Hotel je obklopen loukami, v dosahu 50m se nachází les. Okolí nabízí několik výletů: na přehradu do Josefova Dolu, do ZOO Liberec, Vodopády Jedlová, rozhledny.

Kromě rozmanitého vnitřního i venkovního prostředí hotelu zajišťují pedagogové pro děti bohatý program:
  • sportovní olympiáda
  • čertovská cestička za pokladem
  • výstavba domečků pro lesní skřítky
  • výroba vlastního deníčku
  • pyžamová party
  • táborák s kytarou
  • a mnoho dalších venkovních aktivit
  • výlety po okolí a do ZOO Liberec

Cena zahrnuje:

• ubytování: třílůžkové, čtyřlůžkové, šestilůžkové i osmilůžkové pokoje s koupelnou
  • stravování: 5x denně + pitný režim
  • doprava: tam a zpět

Záloha: 1500Kč úhrada v listopadu 2017

Doplatek:  1600Kč úhrada v květnu 2018

Informativní schůzka:

• dne .......
Pokud máte o Školu v přírodě zájem, přihlaste se závazně na svojí třídě (akce je organizována pro předškoláky).

Posudek_zotavovací akce