Škola v přírodě v areálu Hrachov

Rekreační středisko Star Line Hrachov se nachází v nádherné krajině v povodí říčky Brziny u vesnice Hrachov, která je vzdálena 12 km od Sedlčan a 25 km od Příbrami. Vzdálenost od Prahy je přibližně 70 km. Ve středisku je několik hřišť, bazén, houpačky, trampolína a minigolf.

Termín: 2.5. - 7.5.2021

Cena:

K platbě od nás obdržíte fakturu:

Záloha: 1 800 Kč

Doplatek: 1 700 Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravování 5x denně, pitný režim, doprava tam a zpět, program.

Informativní schůzka:

• dne .......
Pokud máte o Školu v přírodě zájem, přihlaste se závazně na svojí třídě (akce je organizována pro předškoláky). Za závazné přihlášení se považuje zapsání dítěte na seznam, podpis rodiče, uhrazení zálohy.  Záloha je v případě pozdějšího přihlášení nevratná.