Naše třídy

Třída Čertíci

Děti ve věku 3 - 4 let. Třída věkově homogenní a na naší školce nejmladší. Zde se sešly nové děti přijaté. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí.

Třída Skřítci

Třída heterogenní. Děti ve věku 4-6 let. Zde se sešly nové děti přijaté zápisem, předškoláci i nepředškoláci. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí. U předškoláků bude probíhat program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu).

Třída Vodníci

Vodníci

Třída, která sídlí v budově Tělocvičny Šestajovice

Třída předškolní. Děti  ve věku 6 let. U dětí bude probíhat program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu).

Třída Dráčci

Třída Kašpárci

Třída předškolní + děti s odkladem školní docházky. Děti  ve věku 6 -  7 let. Individuální sledování dětí s OŠD (odklad školní docházky). Program přípravy na školu "Těším se do školy" (rozšíření školního vzdělávacího programu).