Mateřská škola šestajovice, okres Praha - východ

Zřizovatel: Obec Šestajovice, Husova 60, 250 92 Šestajovice

Provozní doba

Provozní doba školy je od 7.00 - 17.00 hod.

vnitřní uspořádání školy

MŠ Šestajovice je obecní šestitřídní mateřská škola. Kapacita školy je 145 dětí.Ve 4 třídách (Čertíci, Skřítci, Dráčci a Kašpárci) na hlavní budově (Pohádková 1) je zapsáno 25 dětí na každé třídě. V detašované třídě Vodníčků nad obecní tělocvičnou je zapsáno 20 dětí. V nové budově ZŠ Šestajovice je detašovaná třída MŠ Rybičky, zde je zapsáno 25 dětí.

Charakteristika tříd na školní rok 2019-2020

(Pohádková ul.,hlavní budova, vchod B, přízemí)

Děti ve věku 4 - 5 let. Třída věkově homogenní.

(Pohádková ul.,hlavní budova, vchod A, přízemí)

Děti ve věku 3 - 4 let. Třída věkově homogenní. Zde se sešly nové děti přijaté zápisem. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí.

(Pohádková ul.,hlavní budova, vchod A, 1.patro)

Třída heterogenní. Děti ve věku 3- 7 let.

(Pohádková ul.,hlavní budova, vchod B, 1.patro)

Třída heterogenní. Děti  ve věku 4 -  6 let.

Rybičky

(detašovaná třída: U Váhy 1001, nová budova ZŠ, vchod vpravo, přízemí))

Třída v budově ZŠ Šestajovice, Tel.: 770 177 918

Třída předškolní + děti s odkladem školní docházky. Třída věkově heterogenní. Děti  ve věku 4 -  7 let.

Vodníčci

(budova obecní tělocvičny Šestajovice, U Váhy 1000, vchod vpravo - červená přístavba)

Třída v Tělocvičně Šestajovice, Tel.: 773 070 934

Děti ve věku 3 - 5 let. Třída věkově heterogenní. Zde se sešly děti přijaté zápisem. U dětí, které nastoupí poprvé do MŠ bude probíhat adaptace na nové prostředí.